topp_banner

Støtt IF Fram!

IF Fram har pr. i dag ca. 600 medlemmer. Vi har plass til mange flere og håper du kan tenke deg å være medlem. Klubben vår er 125 år i år og vi ønsker å vokse både sportslig og gjennom flere medlemmer.

Du kan velge mellom to medlemskap. Hovedmedlemskap kr 700,- eller støttemedlemskap kr 350,-

Gå inn her for å registrere ditt medlemskap: https://iffram.no/blimedlem/

Din støtte er viktig for klubben. Medlemskap gir deg i tillegg stemmerett ved klubbens årsmøter.

I tillegg får du som medlem 20% rabatt på Adidas klubbutstyr ved handel hos Albert Bøe Sport1, og 20% rabatt på hyllepris i din lokale Flügger Farve butikk. I tillegg til at du som medlem får rabatt får klubben bonus-opptjening på alt kjøp på ditt medlemskap. Dette er vinn/vinn for klubb og medlem.

Dersom du har tippe-kort hos norsk tipping og ønsker å støtte IF Fram med din grasrotandel kan du gjøre dette slik: